Remigiusz Mróz to pisarz, który stworzył wiele książek. Pozycje te nierzadko trafiły na listę bestsellerów. Jedną z pozycji, które zasługują na szczególną uwagę, są książki z Joanną Chyłką. Chyłka książki (www.taniaksiazka.pl) to propozycja, która pojawiła się na rynku już parę lat temu. Seria składa się obecnie z prawie 15 tomów, a pisarz nie przestaje tworzyć coraz to nowszych propozycji. Warto przekonać się, że seria zasłużyła na swoją sławę, a postacie oraz historie, które można tam spotkać, są niesamowite. Co jeszcze warto wiedzieć na temat serii od Remigiusza Mroza?

Chyłka- seria książkowa Remigiusza Mroza

Remigiusz Mróz to pisarz, który stworzył serię z Joanną Chyłką. Są to książki, które mówią o postaci prawniczki, która może wydać się czytelnikowi niemalże postacią męską. Chyłka jest niezłomną osobą, ma wiele cech przywódcy, a także nie boi się podejmować ryzyka. Jest to osoba, która za wszelką cenę chce brnąć do celu, a jej celem jest zrobienie zawrotnej kariery. Czytelnik szybko się dowiaduje, że Chyłka dąży do tego, by zostać współwłaścicielem kancelarii prawniczej. Warto sięgnąć po serię z Chyłką i przekonać się, że jest to idealna pozycja dla fanów kryminałów, sensacji, a także thrilerów. 

Kim jest Remigiusz Mróz?

Remigiusz Mróz to autor licznych kryminałów, które pojawiły się na polskim rynku wydawniczym w ciągu ostatniej dekady. Pisarz debiutował w roku 2013, a od tego czasu nie przestawał on pisać. Obecnie z jego nazwiskiem można znaleźć kilkadziesiąt książek. Jedną z najsławniejszych serii, jakie udało się pisarzowi napisać, jest seria z Joanną Chyłką. Jest to seria, która opowiada wiele na temat prawa, a także pracy prawnika, jednak nie tylko. Seria mówi też wiele o zwykłych ludzkich problemach takich jak samotność, alkoholizm i nie tylko. Chyłka jako dziecko została zgwałcona, co ostatecznie miało wpływ na całe jej życie. Remigiusz Mróz jest pisarzem, który nie tworzy tylko kryminałów, ale pisze nawet autobiografie. Kilka lat temu stworzył książkę na swój własny temat.